dziewczyna na moście w zimowej porze

Wybieramy kurtkę na jesienne chłody

Mimo tego, że na pewno byśmy tego nie chciały – lato nieubłaganie zbliża się do końca. A skoro wchodzimy w chłodniejsze miesiące, to na pewno przydałaby się nam co najmniej jedna… kurtka! To nieuniknione, więc dobrym pomysłem mogłoby być to, aby wybrać model, będący połączeniem praktyczności oraz wyczucia stylu! Dziś przedstawimy wam kilka najciekawszych możliwości do wzięcia pod uwagę przy następnych zakupach!

Klasyczna pilotka

Zaczniemy od nieśmiertelnej pilotki, tak popularnej w ostatnich sezonach! W obecnych czasach wcale nie jest inaczej! Ta charakterystyczna, nieco krótsza kurtka stylizowana na to, co nosili na sobie piloci samolotów bombowców, podczas wojny powinna na pewno znaleźć swoje miejsce w Waszej szafie. Jest nie tylko bardzo uniwersalna i będzie pasować praktycznie do każdego elementu ubioru, niezależnie czy będzie to spódnica, czy spodnie jeansowe! Pewne jest to, że będziecie wyglądać świetnie! Jeśli lubisz Tommyego Hilfigera to sprawdź ofertę tego producenta na stronie https://www.markoweubrania.com/kategoria/kurtki-plaszcze-d-tommy-hilfiger

Parka

Parka to kurtka nieco dłuższa, lecz niezwykle ciepła. Jej obowiązkowym elementem jest ciepłe wypełnienie i futrzany kaptur, dzięki czemu na pewno nie zmarzniemy nawet w najbardziej chłodne wieczory! Bardzo często jest ona lekko zwężana w talii, co na pewno nie przejdzie niezauważone dla pań poszukujących okazji na optyczne „zabranie” sobie kilku kilogramów! Jest ona świetnym wyborem nie zależnie od stylistyki, którą preferujemy. Czy będzie to casual, czy smart – to bezpieczna opcja!

Niczym Miś Paddington

Ostatnią z ciekawych propozycji będzie tzw. budrysówka, znana między innymi z filmów o… misiu Paddingtonie! Bardzo specyficzna kurtka o prostym kroju z kapturem, zapięciami na kołki oraz o długości przekraczającej linię bioder. Jej charakter jest czysto sportowy, jednak bezproblemowo możemy ją zestawiać z innymi, ciekawymi stylistykami. Jeżeli więc szukacie czegoś, co pozwoli na zabawę modą – właśnie to znaleźliście!

Podsumowanie

Jak widzicie, wcale nie musi się okazać tak, że chłodne miesiące niosą tylko nudne i nieciekawe stylizacje! Kurtki mogą dać wam wiele możliwości, a wszystko zależy tylko od tego, co będzie jej bazą. Na co jeszcze czekacie? Czas na zakupy!