Powiększanie piersi – jak to zrobić?

Wiele kobiet marzy o dużych piersiach. Pragnienie to może mieć wiele uzasadnień, ale nie o tym będzie ten artykuł. Niezależnie od tego, dlaczego chciałabyś powiększyć biust, trafiłaś tu po to, by dowiedzieć się, jak to zrobić. I mamy dla Ciebie odpowiedź!

Powiększanie piersi stało się w ostatnich latach bardzo popularne. Za sprawą gwiazd światowego formatu takich jak Pamela Anderson trend ten dotarł do Europy zza oceanu. I nic dziwnego w tym, że coraz więcej kobiet odkłada pieniądze na wykonanie operacji. Mimo że w Internecie pojawia się sporo poradników dotyczących tego, jak można powiększyć sobie piersi domowymi sposobami, to jednak włożenie implantu jedynym w pełni skutecznym.

Warto jednak – dla zaspokojenia ciekawości – zapoznać się z radami niekonwencjonalnymi.

kobieta w mieście z szalikiem w koszuli wesoła

 

Jak powiększyć piersi domowymi sposobami?

Niektórzy uważają, że biust da się zwiększyć poprzez różne metody niechirurgiczne. Najczęściej mówi się o piciu różnych „magicznych” ziółek czy przyjmowaniu suplementów. Jednak czy to nie są metody inwazyjne? Przecież oddziałują w jakimś stopniu na cały nasz organizm, a poza tym – nie wiadomo, na ile są skuteczne i czy mogą z powodzeniem powiększyć nasze piersi. Drugą ciekawą teorią jest ta mówiąca o efektywnym wpływie masażu piersi na ich wielkość. Zwolennicy tej metody zalecają regularne masaże biustu. W gruncie rzeczy nie muszą one prowadzić do powiększenia piersi. Masaże pobudzają krążenie i ewentualnie mogą dać wrażenie większego biustu.

Co jeśli chciałybyśmy zrobić to profesjonalnie?

kobieta z kołdrą zakrywająca piersi
Więcej o powiększaniu piersi możesz poczytać tutaj: https://www.klinikaambroziak.pl/oferta/chirurgia-plastyczna/implanty-piersiowe/

Poza domowymi sposobami istnieją jeszcze sposoby fachowe, skuteczne i gwarantujące większy biust dzięki operacji. Wszczepienie implantu piersiowego to dziś bezpieczna i sprawdzona metoda powiększenia piersi, na którą decyduje się coraz więcej kobiet. Co prawda koszt takiego zabiegu nie jest mały, ale panie chętnie odkładają fundusze, by zafundować sobie operację.

Zabieg jest zabiegiem chirurgicznym. Polega na nacięciu skóry pod piersią, sutkiem lub przy pasze i włożeniu w powstałą szczelinę implantu. Warto wiedzieć, że implanty są różne, o różnych wielkościach. W chirurgii plastycznej korzysta się z implantów wypełnionych żelem silikonowym, albo roztworem z soli fizjologicznej.