Błyskawiczny sposób na idealną sylwetkę przed przyjściem lata?

Nadchodzi lato, a kilogramy na siłowni umykają tak powoli. Idealna sylwetka może wydawać się nieuchwytna. Powoli po głowie zaczynają krążyć myśli – Czy ta dieta w ogóle działa? Wylane hektolitry potu nie przekładają się na wymarzone efekty tak szybko jak by się chciało. A lato tuż, tuż…

Na szczęście istnieją sposoby na wsparcie wysiłku na siłowni i zdrowego odżywiania. Medycyna estetyczna wypracowała wiele różnych sposobów na uzyskanie efektów marzeń. Powstaje coraz więcej klinik, gdzie z roku na rok zabiegom poddaje się coraz więcej kobiet i mężczyzn. Zabiegi odchudzania są jednymi z bardziej popularnych. Wśród nich wyróżnia się liposukcję.

Niektóre partie ciała są bardzo oporne na diety i ćwiczenia. Jak na złość nic nie pomaga!  Nie należy jednak poddawać się i rezygnować z siłowni czy zdrowej diety. Nawet przy zabiegach wyszczuplających należy pamiętać o tym, że zgubione kilogramy mogą wrócić. Liposukcja pozwala na wymodelowanie sylwetki i nie jest bezpośrednio sposobem na odchudzanie. Dostępna jest liposukcja ud, brzucha, ramion czy pośladków (np. http://www.christofferingves.pl/pl/liposukcja-warszawa). Nowoczesna technologia pozwala na osiągnięcie świetnych efektów nawet bez użycia skalpela.

A więc jest nadzieja, że do lata się zdąży! Jest szansa, że nie będzie to chwilowy efekt, a przy odpowiednim trybie życia będzie można cieszyć się świetną sylwetką przez następne lata. Liposukcja potrafi być bezbolesnym i małoinwazyjnym zabiegiem, po którym rekonwalescencja wcale nie musi trwać długo!

kobieta na plaży

Jednym ze sposobów przeprowadzenia zabiegu jest lipoliza iniekcyjna. Polega ona na tym, że rozbija się nagromadzoną tkankę tłuszczową w wybranym obszarze ciała. W wybranym miejscu wstrzykuje się tzw. Aqualix, który niszczy i rozbija tkankę tłuszczową. Następnie jest ona wydalana naturalnie z organizmu. Innym popularnym sposobem są ultradźwięki o wysokiej intensywności. Tkanki tłuszczowe są trwale niszczone i po jakimś czasie organizm pozbywa się ich naturalnie. Zaletą jest to, że nie uszkadzane są inne komórki czy nerwy podczas wykonywania zabiegu.

Ciężka praca na siłowni może być wsparta zabiegami medycyny estetycznej, dzięki czemu osiągnie się efekty dużo, dużo szybciej. Na nadchodzące lato będzie się czekać z niecierpliwością!